Dünyanın Kalbini Okudunuz Mu?
Blog / Yaşanmamışlıklar / Buzlu Şampuan / Buzlu Şampuan – 2. Bölüm (Geri Geleceğim) Henüz derecelendirme yok.

Buzlu Şampuan – 2. Bölüm (Geri Geleceğim)

    2. Bölüm: Geri Geleceğim (Ve yeni bir hikaye böyle başlıyor.)

Güzel bir işimden, iyi bir ailemden, sevdiğim arkadaşlarımdan geriye bir tek yatağımın üzerine bıraktığım bir not kağıdı kalmıştı. “Geri Geleceğim…”

Bu olayın ardından normal yaşantıma devam etmeyi çok denedim. Ama bu fazla uzun sürmedi. Nereye baksam canımdan çok sevdiğim abimin benim yüzümden öldüğü aklıma geliyordu. Bu vicdan azabıyla buralarda nasıl yaşayabilirdim? Ve nasıl söyleyebilirdim birisine?

Herkes abimin ölümüne çok üzüldüğüm için her şeyi ve herkesi terk ettiğimi düşünüyor. Kimsenin aklına gelmiyor onun benim yüzümden öldüğü için her şeyden kaçtığımı… Ne yapabilirdim ki, çekip gitmekten başka?

Her şeyin şokunun geçmeye başladığı bir kaç hafta her şeyimi toplayıp buraya geldim. Farklı bir şehre… Tanıdığım her şeyi geride bırakarak, hiç kimseyle görüşmediğim ve burada kimsenin beni tanımadığı bu şehre geldim…

“Neden buradayım?” diyorum kendime… Olanları düşünmek için değil… Belki de sadece abim gibi ölmek için… Belki de sadece bu yüzden ayrıldım her şeyden… Güzel bir işimden, iyi bir ailemden, sevdiğim arkadaşlarımdan… Hepsine bir not kağıdıyla belki de bu yüzden veda ettim.

“Geri Geleceğim… Mutlaka Geleceğim…”

2. Bölüm Sonu

Bu Yazıyı Beğendin Mi?

Hakkında Cihat KUTLUCA

23.05.1992 Mersin doğumludur. İlk/Ortaokul, Lise ve Üniversite’yi Sivasta okudu. Şimdi Erzurum’da Fen ve Teknoloji Dersi Öğretmenliği yapmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Bırakma Beni

Bu bab iki sevgilinin sokak ortasında ki ayrılıklarını anlatır. – Bırak her şeyi… Benimle gel …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir