Dünyanın Kalbini Okudunuz Mu?
Blog / Yazı Dizileri / Asker Mektupları Henüz derecelendirme yok.

Asker Mektupları

Bildiğiniz üzere yakın bir zamanda askere gideceğim. Askerde yazı ve şiirlerime devam edeceğim ayrıca Mektuplar menüsünde herkese açık okuyuculara kapalı olan “Asker Mektuplarını” ele alacağım. Bu mektup benim için ve bu şekilde bir döneme girecekler için genel olarak ikiye ayrılacaktır… Geçmişi düşünerek kahrolmak-gururlanmak arasında gelip gitmeler , geleceği düşünerek hayata dair planlar yapmak… Bu iki hususu da askerde düşüneceğim ve yazacağım.

Geçmiş ile ilgili düşüncelerimi genel olarak son 2 yılıma yoğunlaştırmayı düşünüyorum. Çünkü bu zamana kadar ki kısmı Sevgiliye Mektuplar kısmında yazmıştım. Son iki yılım ise bu mektubun ikinci nüshası (Hayallerin Ölümü) olacak şekilde kaleme alacağım… Ve tabi ki bu mektup tek kişinin (evleneceğim kişinin) okuyacağı şekilde vuku bulacak… Diğer tüm mektuplarımda da olduğu gibi bu mektuplar da (Asker Mektupları) herkese açık okuyuculara kapalı olacak…

Askerde düşüneceğim hususlardan ikincisi ise gelecekle ilgili planlar… Doğrusunu söylemek gerekirse gelecekle ilgili bir planım yok. Boş bir kafayla gitmek istiyorum. Özlediğim tek şeyin telefonum olmasını diliyorum, aradığım tek şeyinde öyle… Hiç mi kimseyi sevmiyorsun ya da en azından hiç mi seni sevenleri düşünmüyorsun diyecek olabilirsiniz. Geçelim bunları… “Beklemek denen şeyin adını sevmek koymuşlar sadece…”

Bu arada askerde iken twitter hesabımı aktif olarak kullanmayı düşünüyorum. Diğer sosyal medya hesaplarımı kapatmam muhtemel… Şimdilik hoşça kalın.

Bu Yazıyı Beğendin Mi?

Hakkında Cihat KUTLUCA

23.05.1992 Mersin doğumludur. İlk/Ortaokul, Lise ve Üniversite’yi Sivasta okudu. Şimdi Erzurum’da Fen ve Teknoloji Dersi Öğretmenliği yapmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Durum Analizi – 3

Merhaba arkadaşlar… Uzun zamandan beridir buraya bir durum analizi, ondan öte “Dünyanın Kalbi” adlı çalışmamdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir