Dünyanın Kalbini Okudunuz Mu?
Blog / Yazı Dizileri / Mavi Mürekkep Henüz derecelendirme yok.

Mavi Mürekkep

Dönüşümde ne bulurum bilemem
Bildiğim, döneceğim
Ey verilmiş sözüm
Edilmiş yeminim
Elbet bir gün döneceğim
– Erhan Güleryüz

Merhaba sevgili okuyucularım… Askere gitmemden dolayı bir “hakkınızı helal edin, Allah’a ısmarladık” demenin vakti geldi sanırım… Benden yana herkese hakkım helaldir… Eğer beni twitterdan takip ediyorsanız bir tweetim de hayatım da bir tek bana ciddi manada yalan söyleyenlere hakkımı helal etmeyeceğimi söylemiştim. Neyse…

Uzun bir zaman buraya yazı gönder(e)meyeceğim… Bunun yerini sarı sayfalar üzerinde ki mavi mürekkep alacak… Akıllı telefonumun yerini de bir tuşlu telefon… Millet uzaya çıktıkça biz yer kürenin merkezinde ki kızgın lavlara doğru hücum ediyoruz. Hayırlısı diyelim.

Diyecek bir şeyim? Düşüneyim… Kendinize iyi bakın… Aklınıza geldiğim sürece yazılarımı (özellikle de hayatımı yaşanmış hislerle harmanladığım yaşanmamışlıklar kategorisini) defalarca okumanızı diliyorum… Benim de sizden son dileğim bu olsun.

– Bana mektup yaz, boş bırakma, ihtiyarlamazsam orta dünya bizimdir. Mustafa Akar

Askerdeyken bana mektup yazmayı unutmayın. İster müsveddelerinize isterseniz de mail adresimden bana yazabilirsiniz. Veyahut bana telefonlarınızın sayılı smsleri ile yazabilirsiniz. Böylece tıpkı üniversite yıllarımızda olduğu gibi tuşlu telefonlarımızın T9 klavyesi ile bir kere basınca a, iki kere basınca b, üç kere basınca c harfini yazdığımız eski günlere olan özlemimizi de depreştirmiş oluruz.

Sanırım bu kadar… Yani ki başka diyecek bir şeyim yok sanırım.  Bana yazmayı unutmayın

Hoşçakalıın 

Bu Yazıyı Beğendin Mi?

Hakkında Cihat KUTLUCA

23.05.1992 Mersin doğumludur. İlk/Ortaokul, Lise ve Üniversite’yi Sivasta okudu. Şimdi Erzurum’da Fen ve Teknoloji Dersi Öğretmenliği yapmaktadır.

Ayrıca Kontrol Et

Durum Analizi – 3

Merhaba arkadaşlar… Uzun zamandan beridir buraya bir durum analizi, ondan öte “Dünyanın Kalbi” adlı çalışmamdan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir